16-21 ВЕРЕСНЯ
![lee-krasner-living-colour-barbican-art-gallery-30-may-1-sept-2019-tristan-fewings-getty-images-16 lee-krasner-living-colour-barbican-art-gallery-30-may-1-sept-2019-tristan-fewings-getty-images-16](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/08/lee-krasner-living-colour-barbican-art-gallery-30-may-1-sept-2019-tristan-fewings-getty-images-16-250x250.jpg)
Почуваєтеся розгублено перед сучасними мистецькими творами?
![img_8858 img_8858](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/08/img_8858-250x250.jpg)
Вважаєте, що мистецтво ХХ століття розуміють лише обрані?
![checklist_galleryguide_Jeffrey_Salter_15_1024 checklist_galleryguide_Jeffrey_Salter_15_1024](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/08/checklist_galleryguide_Jeffrey_Salter_15_1024-250x250.jpg)
Уникаєте розмов про мистецтво, щоб не виглядати неуком?
ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ЗРОЗУМІТИ МИСТЕЦТВО МОЖЕ КОЖЕН
запрошую на онлайн-марафон "Що приховує мистецтво ХХ століття? Він художник - він так бачить?"
6 коротких щоденних ефірів
6 цікавих мистецьких творів
15-20 хвилин тривалість кожного ефіру
Підсумкові тести, подарунки та бонуси
ПРОГРАМА МАРАФОНУ
Тема 1. Анрі Матісс "Червона кімната" бачити світ через колір
![12. Матисс. Красная мастерская 12. Матисс. Красная мастерская](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/04/12.-Матисс.-Красная-мастерская-350x350.jpg)
Тема 2. Пабло Пікассо "Авіньйонські дівчата": бачити світ через форму
![Авіньйонські дівчата Авіньйонські дівчата](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2018/09/Авіньйонські-дівчата-350x350.jpg)
Тема 3. Сальвадор Далі "Невільничий ринок з невидимим бюстом Вольтера": бачити світ через підсвідомість
![000000 000000](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/08/000000-350x350.jpg)
Тема 4. П'єро Манцоні "Лайно художника": бачити світ через ідею
![13. Пєро Манцоні. Лайно художника 13. Пєро Манцоні. Лайно художника](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/04/13.-Пєро-Манцоні.-Лайно-художника-e1555002930133-350x350.jpg)
Тема 5. Джексон Поллок. Живопис дії : бачити світ через емоції
![Д. Поллок. Номер 8. 1949 Д. Поллок. Номер 8. 1949](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/04/27.-Поллок.-Номер-8.-1949-e1555002606518-350x350.jpeg)
Тема 6. Софі Калле "Бережи себе": бачити світ через досвід
![640px-Sophie_Calle_3_exhibit 640px-Sophie_Calle_3_exhibit](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2019/08/640px-Sophie_Calle_3_exhibit-350x350.jpg)
Марафон веде Ксенія Литвиненко
![](https://ksenialitvinenko.com/wp-content/uploads/2018/09/17197729_1504521129558624_1163749207_n.jpg)
Кандидат мистецтвознавства, авторка проекту “Арт-подорожі”, консультант з планування та проведення індивідуальних арт-мандрівок
З 2015 р. проводить індивідуальні та групові заняття з історії мистецтва для дітей та дорослих. Кураторка та учасниця міжнародних освітніх програм та тренінгів.
Авторка онлайн-марафону “Як розмовляти з дітьми про мистецтво”, онлайн-курсів “Мистецтво Стародавнього світу”, “Три європейські столиці: Рим-Париж-Відень (арт-путівник)”, курсу з історії сучасного мистецтва.
ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ МАРАФОНУ
Марафон проходитиме у закритій фейсбук-групі. Кожного дня З 16 по 21 вересня о 20.00 год. за київським часом я проводитиму короткі ефіри, під час яких розповідатиму про певний напрям сучасного мистецтва на прикладі зазначених творів. Попередні нагадування про проведення онлайн-ефірів та іншу організаційну інформацію ви отримуватимете на електронну пошту після реєстрації.
Онлайн-участь у марафоні є повністю безкоштовною. Записи ефірів будуть доступні упродовж доби у вільному доступі в групі. Після завершення вказаного терміну ви зможете придбати записи за символічною вартістю та переглянути у будь-який зручний час.
Кожне заняття марафону буде супроводжуватися короткими тестовими завданнями, які дозволять учасникам перевірити свої знання та упевнитися, що вони можуть розрізняти окремі мистецькі стилі та напрямки. За виконання тестових завдань учасники отримуватимуть бонусні бали. Ті учасники, які дадуть правильні відповіді на усі тестові завдання, отримають можливість виграти СТИПЕНДІЮ на навчання на трьохмісячному курсі з історії сучасного мистецтва.
Для участі в марафоні вам не потрібна жодна попередня підготовка. Виклад матеріалу ведеться доступною мовою, усі необхідні для розуміння терміни я пояснюю. Тож жодних складнощів при вивченні виникати не повинно. Технічні засоби, потрібні для участі, – мінімальні: комп’ютер, телефон чи планшет з інтернетом. Всі подальші інструкції ви отримаєте після реєстрації.