ФАТАЛЬНА ЖІНКА В МИСТЕЦТВІ МОДЕРНУ

ТЕМАТИЧНА ОНЛАЙН-ВЕЧІРКА

18 ГРУДНЯ, 10.00

“Я ніколи не писав автопортретів. Мене набагато менше цікавлю я сам, ніж інші люди, насамперед, жінки...”

Густав Клімт

Захоплюєтеся чарівними образами жінок модерну?

“Прекрасна епоха” кінця ХІХ століття – час безумовної жіночої влади. Полотна знаменитих Густава Клімта, Альфонса Мухи, Данте Россетті присвячені образам femme fatale – фатальних жінок. 

Це красуні, що відважно кохають та легко зраджують, руйнують долі та жертвують життям. Вони витончені та чуттєві, впевнені та примхливі. Їхня краса зводить з розуму, їх вчинки вражаючі та сміливі.  

6. Климт. Адель Блох-Бауер 1. 135 млн. долл. - 2006

Хочете відчути себе жінкою з мистецького шедевру?

З жінками модерну знайомий кожен. Вони дивляться з портретів Густава Клімта, плакатів Альфонса Мухи, силуетів Обрі Бердслі, символічних полотен прерафаелітів. На жаль, ким були ці жінки в реальному житті – не всі знають. Модерн – стиль життя, спосіб пізнання світу. Тож долі цих дам такі ж яскраві, як і їхні образи. 

Запрошую вас на тематичну онлайн-вечірку, де ви “перевтілитеся” в одну з фатальних красунь модерну. 

66. Муха. Монако-Монте-Карло

Мрієте "змінити картинку" та весело поспілкуватися?

На жіночій вечірці ви зможете легко забути про щоденні клопоти. А ще зануритися в романтичну епоху, наповнену красою у всіх сферах життя. В цікавій компанії співрозмовниць ви розвинете мистецький смак, отримаєте нові знання. А ще відкриєте нові грані власної особистості, “примірявши” образ жінки з минулого. 

12. Россетти. Синее шелковое платье

ЗАПРОШУЮ НА ТЕМАТИЧНУ ОНЛАЙН-ВЕЧІРКУ "ФАТАЛЬНА ЖІНКА МОДЕРНУ"

7. Данте Россетті. Беата Беатрікс

Після реєстрації ви отримаєте персональний квиток з образом дами з живописного полотна модерну, в ролі якої будете на вечірці. Хто це буде – сюрприз) Та можу вас запевнити, кожна леді була вершителькою доль та кидала виклик суспільству.

Під час знайомства на вечірці дізнаєтеся про пікантні подробиці життя вашої героїні та через її образ зануритеся в епоху. 

Для цього вам достатньо буде тимчасово змінити аватарку на картинку з її зображенням. 

ВЕЧІРКА ВІДБУДЕТЬСЯ 18 ГРУДНЯ О 10.00, ОНЛАЙН, НА ПЛАТФОРМІ "GOOGLE-MEET"

На вечірку вас запрошую я, Ксенія Рожак-Литвиненко, кандидат мистецтвознавства, авторка онлайн-проекту з історії мистецтва “Арт-подорожі”.

Цікавлюся передачею жіночої краси в мистецтві. Провела марафон “Жінка як обличчя епохи” та онлайн-курс “Еталони жіночої краси в мистецтві різних епох”. Розповідаю про мистецькі шедеври через історії реальних жіночих доль. 

9. Климт. Юдиф і голова Олоферна, 1901. Австрійська галерея, Відень

Як все пройде?

Вечірка пройде у два етапи. Перша частина – офіційна. Тут ви:
? познайомитися з іншими “фатальними жінками” та почуєте шокуючі деталі їхнього приватного життя;
? помандруєте в майстерні Густава Клімта, Альфонса Мухи, Вільяма Морріса, Данте Россетті, Холмана Ханта (і не тільки) та зазирнете за лаштунки їхньої щоденної праці; 
? дізнаєтеся, хто гуляв у саду Данте Россетті поруч з голими дівчатами, які стосунки пов’язували Клімта з його музами, як Вільям Морріс увіковічнив дружину у стінах будинку та багато-багато інших цікавинок;
? зрозумієте, якими були стандарти “фатальної” жіночої краси кінця ХІХ століття та звідки вони взялися.
? розглянете численні інтерпретації жінки-квітки та розпізнаєте японські силуети в образах європейських красунь.
1. Вильям Моррис. Королева Гвиневера

На вечірці ви відчуєте, яка вона – “femme fatale” (фатальна жінка) модерну. Та, що гине через кохання, чи помирає від туги, страждає від сорому чи прокляття, дає життя чи призводить до смерті… 

Ви проживете разом з художниками та їх моделями найбільш драматичні моменти їхньої долі, дізнаєтеся натхненні історії жінок, що стали легендами.

 

2. Россетти. Леди Лилит

Друга частина вечірки - неформальна

Найцікавіше в наших тематичних вечірках – бурхливе обговорення. Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, поділитися враженнями, ідеями, поспілкуватися з учасницями. Такі натхненні розмови про мистецтво наповнять вас позитивом на тривалий час.  

Як бонус – ви будете безпомилково впізнавати жінок модерну в музеях та на виставках, на афішах та прикрасах, на коробках цукерок та пляшках вина.. Ви будете здивовані, як могли раніше їх не помічати)

І ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ:

Ви перенесетеся в ХІХ століття та відчуєте себе героїнею з мистецького шедевру

Дізнаєтеся сенсаційні жіночі історії, приховані під шарами фарби

Побачите величезну кількість яскравих жінок красивих суконь та загадкових образів

Поринете в романтичну атмосферу "прекрасної епохи" зламу ХІХ-ХХ століть та навчитеся розпізнавати твори відомих художників

Вартість квитка – 25о грн. 

Тривалість вечірки – півтори-дві години.

Запис буде

ЦЕ ОСТАННЯ ВЕЧІРКА ВІД “АРТ-ПОДОРОЖЕЙ” В ЦЬОМУ РОЦІ! НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Маєте питання до організаторки? Пишіть!